Дональд Трамп отримав твіт зі стратосфери

Дональд Трамп отримав твіт зі стратосфери

14:52,
13 Квітня 2017
1815

Дональд Трамп отримав твіт зі стратосфери

14:52,
13 Квітня 2017
1815
Дональд Трамп отримав твіт зі стратосфери
Дональд Трамп отримав твіт зі стратосфери
Автори:
Космічне агентство Autonomous Space Agency Network відправило твіт Дональду Трампу зі стратосфери.

Агентство запустило метеозонд, до якого прикріпило повідомлення: «@realDonaldTrump Look at that, you son of a bitch» (Тільки поглянь на це, ти, покидьок). ASAN процитували відому фразу, яку сказав американський астронавт Едгар Мітчел (Edgar Mitchell), коли вперше побачив землю з космосу. Мітчел також відомий тим, що став шостою людиною, яка ступила на поверхню Місяця. На відео зонд піднімається усе вище над Землею, поки зрештою не досягає стратосфери. Весь цей час на відео видно повідомлення, стилізоване під Twitter. 

Агентство ASAN, яке виступає в підтримку незалежних досліджень космосу, назває свій вчинок «першим протестом у космосі». Так його члени вирішили проявити своє незадоволення намірами Дональда Трампа скоротити фінансування діяльності федерального агентства з охорони навколишнього середовища (EPA) і американського космічного агентства NASA. Президент США хоче перенаправити кошти з бюджету на оборону, будівництво стіни на кордоні з Мексикою і депортацію нелегальних мігрантів. Відео з «першим протестом у космосі» набрало вже більше 12 тисяч переглядів на YouTube. 

Нагадаємо, наприкінці січня цього року президент США Дональд Трамп видав указ, який обмежив  в'їзду іммігрантів в США. Указ викликав протести тазасудження серед відомих американський компаній та бізнесмнів. Компанія Google навіть створила антикризовий фонд в $4 мільйони через антиімміграційний указ, який співпрацює з чотирма організаціями, які захищають права іммігрантів. 

Autonomous Space Agency Network
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду