З’явився новий сайт про Євромайдан різними мовами

00:00,
31 Січня 2014
1929

З’явився новий сайт про Євромайдан різними мовами

00:00,
31 Січня 2014
1929
З’явився новий сайт про Євромайдан різними мовами
З'явився новий веб-сайт eurolution.info про українську революцію різними мовами. Про це повідомляється на офіційній сторінці Євромайдану в соціальній мережі Facebook.

На новому ресурсі публікуються україномовні статті про Євромайдан, а також переклади іноземними мовами. Зараз доступні розділи англійською, французькою, німецькою, італійською, польською, російською та іспанською мовами.

 «Погляд на українську революцію без кліше, маніпуляцій і пропаганди»,  – так описує проект адміністрація сайту.

Зазначається також, що усі тексти цього ресурсу можна вільно поширювати (це погоджено із авторами матеріалів).

Ініціював створення сайту став письменник Андрій Бондар. Про запускeurolution.info він повідомив на своїй сторінці у Facebook і водночас подякував усім, хто долучився до цього проекту.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
http://eurolution.info
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду