Керівництво сайту work.ua опублікувало відкритого листа до своїх користувачів у зв’язку із нинішньою ситуацією

00:00,
20 Лютого 2014
3643

Керівництво сайту work.ua опублікувало відкритого листа до своїх користувачів у зв’язку із нинішньою ситуацією

00:00,
20 Лютого 2014
3643
Керівництво сайту work.ua опублікувало відкритого листа до своїх користувачів у зв’язку із нинішньою ситуацією
Керівники сайту для пошуку роботи work.ua Артур Михно та Андрій Боровик звернулися до своїх користувачів із відкритим листом. Вони просять замислитися над подіями в Україні.

«Ми ніколи не використовували наші ресурси, щоб впливати на вашу думку, – пишуть автори. – Сьогодні ми пишемо цього листа, тому що не можемо більше мовчати».

Керівники сайту work.ua пишуть, що люди на Майдані були незадоволені діями влади, серед них було багато жінок та старих, «яких ніяк не можна було назвати терористами». Вони вважають дії влади неприпустимими.

«Нам страшно писати цього листа, тому що так ми ставимо під удар 7 років нашої роботи, нашу свободу та незалежність. Але ще страшніше продовжувати мовчати, коли тебе намагаються змусити мовчати і стріляють у тих, хто не хоче ставати на коліна», – йдеться у листі.

Автори просять своїх клієнтів замислитися над тим, що відбувається у державі і зробити все можливе для того, «щоб завтра у нас усіх була достойна робота і достойне життя».

«Тільки не відукладайте рішення на завтра», – підсумовують Артур Михно та Андрій Боровик і додають до листа посилання на медіа та інтернет-ініціативи, де можна дізнатися більше про ситуацію.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
work.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду