Вчителі зможуть збирати гроші на освітні проекти через інтернет

Вчителі зможуть збирати гроші на освітні проекти через інтернет

13:00,
1 Березня 2016
3860

Вчителі зможуть збирати гроші на освітні проекти через інтернет

13:00,
1 Березня 2016
3860
Вчителі зможуть збирати гроші на освітні проекти через інтернет
Вчителі зможуть збирати гроші на освітні проекти через інтернет
Автори:
1 березня розпочинає роботу краудфандингова платформа GoFundEd. Цей сервіс дозволяє вчителю з будь-якого регіону України зібрати через інтернет гроші на потреби класу або на реалізацію проектів, що покращують якість викладання.

Центр інноваційної освіти «Про.Світ» запускає краудфандингову платформу GoFundEd для освітніх проектів. Завдяки цьому викладачі з усієї країни зможуть збирати гроші на цікаві та корисні проекти. Таким чином бізнес і громадянське суспільство зможуть долучитись до формування освітньої екосистеми через співпрацю зі школами, пише Platforma.

«Очевидно, що школи і університети як інституції сьогодні не встигають за змінами, які відбуваються у світі. Як наслідок, Україна знаходиться лише на 76-му місцi у Global Competitiveness Report 2015-2016, та 81-му у Індексі розвитку людського потенціалу, – розповідає засновниця GoFundEd Лілія Боровець. – Крім того, освітня галузь в Україні є страшенно недофінансованою. Наприклад, вчитель в середньому заробляє менше $3 на день, що відносить педагогів до вразливої групи населення». Завдяки цьому краудфандинговому проекту кожен може підтримати фінансово або організаційно ті проекти, які заслуговують на довіру. Таким чином, кожен стає доброчинцем і допомагає вчителю реалізувати свій задум і зробити навчальне середовище для учнів кращим.

На сьогоднішній день працює тестовий варіант краудфандингу, де вже можна побачити і підтримати проекти вчителів із Слов’янська, Вінниці та Хустського району Івано­Франківської області, серед яких експерименти з фізики та створення 3D-принтеру. 

Для того, щоб подати свій проект, вчитель має детально описати свою ідею, шляхи реалізації, та те, який результат очікується після втілення. Далі проект проходить модерацію.

«Ми перевіряємо, чи він спрямований на створення кращого навчального середовища для учнів, чи вчитель володіє достатніми компетенціями, щоб реалізувати проект, тощо. Ми разом пропрацьовуємо кошторис, надаємо необхідні консультації і навчальні матеріали, – пояснює Лілія Боровець. – Кожна ж людина може долучитись фінансово і допомогти вчителю реалізувати проект. По завершенню ми збираємо усі чеки про фінансові витрати, а наші амбасадори перевіряють, чи протягом проекту було досягнуто цілей – як кількісних, так і якісних. Ці звіти надсилаємо доброчинцям».

Як писав MediaSapiens, у рамках освітнього проекту «Враховуй Різницю» з вересня старшокласникам 750 шкіл в 10 областях України викладатимуть предмет «Кроки до порозуміння», який має на меті навчити долати стереотипи в умовах конфлікту та ефективно працювати з інформацією: сприймати її критично й захищатися від маніпуляцій в медіа.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
domainhostingsecrets.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду