У мережі з'явились онлайн-курси для культурних менеджерів

У мережі з'явились онлайн-курси для культурних менеджерів

10:02,
29 Листопада 2016
2688

У мережі з'явились онлайн-курси для культурних менеджерів

10:02,
29 Листопада 2016
2688
У мережі з'явились онлайн-курси для культурних менеджерів
У мережі з'явились онлайн-курси для культурних менеджерів
Автори:
Тепер представники культурних та креативних індустрій зможуть пройти серію онлайн-курсів від провідних європейських експертів, які були розроблені Програмою ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність».

Про це пише Platforma.

Кожен курс складається з декілької коротких відео і супроводжується практичними рекомендаціями та прикладами експертів. Більше того, після проходження кожного курсу можна отримати сертифікат.

Для навчання наразі відкрито загалом чотири курси: 

1. Курс «Стратегічне планування» — навчить формулювати бачення організації, проводити внутрішній та зовнішній аналізи, визначати конкурентні переваги організації та втілювати успішний маркетинговий план. Автором курсу став міжнародний експерт з креативних індустрій Девід Перріш.

2. Курс з адвокації — навчить розробляти стратегію з адвокації, а також порадить ключові інструменти та методи ефективних кампаній. Курс читає європейська експертка з комунікацій Ануш Беглоян.

3. Курс дистанційного навчання з програми «Креативна Європа» — це п'ять відео з покроковою інструкцією про те, як подати заявку на найбільшу європейську грантову програму в галузі культури «Креативна Європа». Керівники національних бюро «Креативної Європи» в Литві Егле Делтувайте та Естонії Івелін Кару-Вескіойя розкажуть про критерії відбору, процес реєстрації, пошук партнерів та фактори успіху при подачі заявок на програму.

4. «Курс із написання проектних заявок» допоможе культурним менеджерам приготувати успішні проектні пропозиції, а значить отримувати кошти на реалізацю своїх проектів. Тренерка із написання проектних заявок Магдалена Красовська-Іграс навчить вас визначати цілі проекта, його задачі та очікувані результати, а також знаходити партнерів і розробляти якісні заявки.

Протягом року курси обіцяють доповнювати новими темами, серед яких фінанси, фандрайзинг, комунікації, проектний менеджмент для культурних організацій та інші.

Наразі курси доступні вісьмома мовами: російською, англійською, українською, білоруською, грузинською, румунською, азербайджанською та вірменською.

Нагадуємо, що вчора, 28 листопада, ГО «Детектор медіа» презентувала перший сучасний онлайн-посібник з медіаграмотності для підлітків «МедіаДрайвер».

«МедіаДрайвер» є інноваційним освітнім проектом, основна мета якого − навчити підлітків орієнтуватися у світі медіа та критично сприймати інформацію, яку вони отримують з різних медіаканалів. Інтерактивний посібник складається з 16 мультимедійних тематичних розділів з елементами гейміфікації. Кожний розділ супроводжується тестом для оцінки засвоєних знань. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
platfor.ma
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду