Vice Media найняла колишню працівницю офісу Обами Аліссу Мастромонако

Vice Media найняла колишню працівницю офісу Обами Аліссу Мастромонако

12:38,
18 Листопада 2014
2270

Vice Media найняла колишню працівницю офісу Обами Аліссу Мастромонако

12:38,
18 Листопада 2014
2270
Vice Media найняла колишню працівницю офісу Обами Аліссу Мастромонако
Vice Media найняла колишню працівницю офісу Обами Аліссу Мастромонако
Компанія Vice Media найняла колишню заступницю голови Адміністрації президента США Аліссу Мастромонако (Alyssa Mastromonaco) на посаду головного виконавчого директора.

Про це повідомляє Huffington Post із посиланням на прес-реліз компанії. Алісса Мастромонако на новій посаді переглядатиме діяльність Vice на усіх платформах. Це важливо у зв’язку з тим, що останнім часом нью-йоркська компанія демонструє намагання поширити свою присутність по світу.

У жовтні Vice анонсувала, що планує запустити редакції Vice News у сімох країнах – Німеччині, Бразилії, Іспанії, Австралії, Італії, Мексиці та Франції. Крім цього, Vice оголошувала плани активно поширювати свої проекти на всіх медійних платформах, зокрема на телебаченні та у соціальних медіа.

Співзасновниця та гендиректор Vice Шейн Сміт (Shane Smith) у зв’язку із призначенням Мастромонако пояснила: «Єдине річ, яка в цьому світі є божевільнішою та більш дивакуватою, ніж VICE, - це нині американський уряд. Я вірю, що завдяки навичці управляти хаосом ніхто інший не підходитиме на цю роль краще, ніж Алісса».

Мастромонако змінить на посаді Річарда Уатерлоу (Richard Waterlow), оскільки він переїхав до Лондона та став президентом Vice International.

На початку листопада стало відомо, що Vice Media у партнерстві з одним із найбільших кабельних операторів Канади Rogers Communications уклала угоду на суму понад 89 мільйонів американських доларів і у 2015 році планує створити телевізійну мережу та продакшн-студію.

Vice Media нині базується в нью-йоркському Брукліні, володіє веб-сайтом та новинним телеканалом, приділяє значну увагу актуальним міжнародним темам, в тому числі роботі у «гарячих точках». Розпочинав Vice свою діяльність як журнал для панків у 1994 році в канадському Монреалі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Алісса Мастромонако, goldenhourblog.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду