Технологію peer to peer застосували для обміну великими файлами

00:00,
30 Березня 2011
1542

Технологію peer to peer застосували для обміну великими файлами

00:00,
30 Березня 2011
1542
Технологію peer to peer застосували для обміну великими файлами
Новий сервіс Sendoid обіцяє доправити ваш багатомегабайтний багаж без ушкоджень.  

Обмін великими (вагою у сотні мегабайт або навіть гігабайт) файлами – ціла історія. За допомогою пошти Gmail можна пересилати вкладення вагою лише до 25 мегабайт, що не задовольнить людей, які мають справу з великими файлами – зображеннями, відео, програмами тощо. Сервіси, що допомагають пересилати файли, по-перше, мають обмеження, по-друге, зазвичай вимагають переглядати нав’язливу рекламу. І, - для багатьох це головне, - не гарантують конфіденційності. Адже більшість із них передбачає закачування вашого файлу на чужий сервер, де ним без вашого відома можуть скористатись як завгодно – аж до публікації на Wikileaks :)

 

Новий підхід до вирішення цієї проблеми продемонстрував нещодавно запущений сервіс Sendoid. Цей стартап застосував для обміну файлами технологію peer to peer, що забезпечує відносно вищу швидкість пересилання даних. На відміну від традиційного файлообміну, для користування Sendoid не потрібне спеціальне програмне забезпечення – достатньо лише браузера.

 

Під час пересилання файлів між двома комп’ютерами встановлюється прямий зв’язок, а інформація кодується за 128-бітним стандартом Advanced Encryption Standard (AES). Зайшовши на сайт sendoid.com, достатньо вибрати на власному комп’ютері файл, який ви збираєтесь переслати, отримати сформований сервісом лінк і переслати його отримувачеві. Останній скачуватиме файл безпосередньо з вашого комп’ютера.

 

Таким чином можна пересилати файли вагою від 600 мегабайт до 1 гігабайта. Якщо й цього замало, необхідно буде встановити програму від Sendoid – тоді будь-які обмеження знімають. Ця програма, сумісна з найпоширенішими операційними системами, також передбачає можливість відновлення перерваного скачування файлу.

 

Стартап сподівається заробляти гроші на своєму сервісі, надаючи за гроші додаткові гарантії конфіденційності та безпеки для корпорацій, які схочуть пересилати файли за допомогою Sendoid. Неважко припустити, що його потенційними клієнтами можуть стати теле- та кінокомпанії, які щодня переганяють великі обсяги відеоматеріалів. Ще один комерційний напрямок розвитку, який розглядає компанія – щось на кшталт традиційного пірингу, коли користувачам надаватимуть платний доступ до файлів, власники яких відмовились від конфіденційності.

 

«Медіаграмотність»  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду