З фейсбука почнуть видаляти зображення, на яких люди калічать самі себе

unsplash.com

Як пише The Guardian, компанія пішла на такий крок після критики своїх правил модерації шкідливого контенту.

З соціальної мережі «Фейсбук» зображення, де люди самі себе калічать, будуть видаляти.

А в інстаграмі, як заявляють, такий контент «буде набагато важче знайти» і він не з’являтиметься рекомендаціях. Тобто до нововведень алгоритми соціальної мережі могли пропонувати переглянути побідні зображення.

«З квітня по червень 2019 року у фейсбуці ми відфільтрували понад 1,5 мільйона різного контенту щодо самогубства та нанесення людьми собі травм. 95% з цєї кількості ми виявили ще до того, як нам повідомили про це інші користувачі. В інстаграмі ми вжили заходів щодо понад 800 тис. такого контенту. 77% було прибрано до подання нам скарги», — пише компанія у своєму блозі. Вона додає, що також працює над проблемою контенту в інстаграмі, який стосується розладів харчування.

The Guardian нагадує, що компанія «Фейсбук» має команду модераторів, яка стежить за контентом та фільтрує, приміром, прямі трансляції насильницьких дій чи самогубств. Для модерації компанія працює з принаймні п’ятьма аутсорсинговими постачальниками послуг щонайменше у восьми країнах.

Раніше «Фейсбук» змінив правила прямих ефірів через трансляцію на палатформі розстрілу людей у мечеті в Новій Зеландії. Тоді компанія повідомляла, що за 24 години видалила 1,5 млн роликів стрілянини.

comments powered by Disqus