Роскомнагляд вимагає від компанії «Гугл» заборонити рекламу мітингів у ютубі

Digger

Роскомнагляд направив в компанію «Гугл» листа, в якому вимагає не допускати рекламу «несанкціонованих (незаконних) масових заходів» на ютубі.

Про це повідомляє російське видання Digger з посиланням на офіційний сайт Роскомнагляду. Там новина про лист до компанії «Гугл» з'явилася 11 серпня. (Сайт Роскомнагляду, як і ряд деяких інших російських інтернет-ресурсів, заблокований в Україні указом Петра Порошенка — Ред.)

За даними Роскомнагляду, опозиціонери купують у хостингу рекламу, наприклад, push-повідомлення, щоб агітувати через свої ютуб-канали, аби люди брали участь в незаконних мітингах і нібито зірвати вибори федерального і регіонального значення, пише видання.

У Роскомнагляді зазначили, що повідомлення отримують в тому числі користувачі, які не підписані на ці канали.

У листі підкреслюється, що якщо «Гугл» не буде вживати заходів, то Роскомнагляд відреагує на це як на «втручання в суверенні справи держави, а також ворожий вплив і перешкоджання проведенню демократичних виборів в Росії», цитує відомство сайт Digger.

Нагадаємо, раніше «Детектор Медіа» писав, що правозахисники звернулися в ООН через відключення інтернету під час протестів у РФ.

comments powered by Disqus