Рекламні агентства наймають на роботу дітей 9-14 років

Ще нещодавно важко було уявити, що в офісах міжнародних рекламних корпорацій з’являться співробітники-діти. Між тим діти й молоді люди краще за дорослих розуміють реалії засобів масової інформації, тому багато компаній готові залучати до робити навіть дев’ятирічних, пише російська газета «Ведомости».

 

Рекламне агентство JWT, що входить до холдингу WPP та працює з такими клієнтами, як Unliever, торік запустило навчальну програму для дітей власних топ-менеджерів у віці від 9 до 14 років. Дітей залучають до проектів, які вимагають нового способу мислення, оскільки вони краще за дорослих співробітників розуміють реалії «цифрового» світу. У лондонському підрозділі JWT  десятеро дітей у віці 9-14 працюють над проектом для Nestle CA. Вони допомогли компанії створити онлайнові та мобільні ігри, що стануть частиною нової рекламної кампанії цієї корпорації.

 

У Leo Burnett (підрозділ Publicis Groupe SA) створили спеціальну групу з 35 юних випускників рекламних шкіл, які розуміються на цифрових технологіях. Компанія Wunderman, яка займається прямим маркетингом (також підрозділ WPP), уклала угоду про проходження практики із понад десятком вищих навчальних закладів в усьому світі, зокрема з Політехнічним інститутом Нью-Йоркського університету та Темасекським політехнічним університетом в Сінгапурі. Студенти проходитимуть практику протягом трьох-шести місяців і отримуватимуть зарплатню замість стипендії.

 

У сучасних умовах боротьба за молоді таланти є одним із головних стратегічних напрямків розвитку рекламної індустрії. «Попит перевищує пропозицію, тому зараз іде велика війна за таланти у сфері цифрових технологій», - пояснює директор із кадрів Leo Burnett Джефф Тритт. 2011 року великі гравці рекламного ринку витратять від 750 тисяч до 1,5 млн доларів США на навчальні програми.

 

«Медіаграмотність» за матеріалами газети «Ведомости»

comments powered by Disqus