Соціальні мережі підбивають власні

Автор фото, Источник фото

Перемога Німеччини над Бразилією у півфіналі стала найпопулярнішою спортивною подією Twitter, а під час фінального матчу була зафіксована рекордна кількість твітів за хвилину. Про це повідомляє The Guardian.

Соціальні мережі підраховують, наскільки популярними були події Чемпіонату світу з футболу.

Впродовж чемпіонату було написано 672 мільйони повідомлень у Twitter. Найпопулярнішим матчем сервісу мікроблогів стала півфінальна гра Німеччини та Бразилії із рахунком 7-1. Тоді з приводу матчу було написано 35,6 мільйонів твітів. Натомість під час фінального поєдинку між Німеччиною та Аргентиною у сервісі мікроблогів з’явилося 32,1 мільйона пов’язаних повідомлень.

Перемога Німеччини над Аргентиною у фіналі чемпіонату ознаменувалося максимальною кількістю твітів за хвилину – 618 тисяч. Під час півфінального матчу Німеччини із Бразилією було зафіксовано максимальну кількість у 580 тисяч твітів за хвилину.

Бразильський футболіст Неймар Жуніор (Neymar Jr) став найбільш згадуваним гравцем змагань. За ним у рейтингу розташувалися аргентинець Ліонель Мессі (Lionel Messi) та уругваєць Луї Суарез (Luis Suarez). Останній став популярним більшою мірою через скандальний випадок під час матчу групового етапу з Італією. Тоді він вкусив за плече захисника італійської збірної Джорджо К’єліні.
Facebook повідомив, що під час фінального матчу 88 мільйонів користувачів згенерували понад 280 мільйонів постів, коментарів та лайків. Таким чином, був побитий попередній рекорд, встановлений під час Super Bowl-2013. Тоді користувачі Facebook залишили 245 мільйонів дописів, лайків та коментарів.

comments powered by Disqus