Інтерньюз запрошує на баркемп з кібер-безпеки

tynmagazine.com

В рамках баркемпу журналісти ознайомляться із практичними порадами щодо безпеки в інтернеті, обміняються власним досвідом, поспілкуються про виклики у роботі українських журналістів останнім часом. Учасники зможуть засвоїти правила безпеки в соцмережах та інтернеті, а також дізнатися про інструменти безпеки й  мобільні додатки під час конфліктних ситуацій.

Участь можуть взяти всі охочі, зокрема учасники дводенного тренінгу з кібербезпеки, який Інтерньюз-Україна провела у червні цього року.

Формат заходу передбачає поєднання виступів запрошених спікерів, а також учасників з їх досвідом реагування на інформаційні та кібер-виклики.

Серед запрошених доповідачів:

Ольга Падірякова, тренер з питань кібер-безпеки, завідувач відділу регіональних новин УНІАН;

Дмитро Снопченко, експерт з інформаційної безпеки;

Олександр Рибак, інженер з інформаційної безпеки, автор проектів Swiss Knife та CityTransport.

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна;

Микола Костинян, медіа-тренер МГО «Інтерньюз-Україна», блогер, раніше редактор в Watcher.com.ua та «Буковина online» (Чернівці).

Захід відбуватиметься 23 липня з 10.00 до 18.00.

Участь в баркемпі є безкоштовною. Охочим необхідно заповнити онлайн-заявку до 18-00 16 липня. Підтвердження участі відібрані учасники отримають до 20.00 18 липня.

Організатори забезпечують учасників кава-паузами та обідами. 10-ти відібраним аплікантам з регіонів відшкодовуються витрати на проїзд.  

За додатковою інформацією звертатися до координатора програм нових медіа МГО Інтерньюз-Україна» Юлії Бабко:, jbabko@internews.ua, 063 710 13 96.

comments powered by Disqus