У Мінську створили онлайн-карту проєктів з медіаграмотності (ДОПОВНЕНО)

На «карті медіаграмотності» позначені тематичні ініціативи, книги та програми. Про це повідомляє «Детектор медіа».

Переглянути мапу можна тут. Ресурс обіцяють і надалі наповнювати новими проєктами.

«Це те, заради чого, в тому числі, і задумувався форум — інтерактивна онлайн-карта медіаграмотності, результат роботи команд по країнам з повною інформацією про те, які ініціативи, програми, партнери, ресурси по медіаграмотності є в кожній країні», — йдеться на сторінці форуму у фейсбуку.

З України на мапі є й проєкти «Детектора медіа»: MediaSapiens, блог NewsPalm, онлайн-курс «Новинна грамотність», онлайн-посібник «МедіаДрайвер».

 «Ми розуміли, що у кожній представленій на форумі країні є проекти, ресурси, напрацювання по медіаграмотності. І учасники форуму можуть розповісти, що відбувається у них на батьківщині у цій темі. Не хотілося, щоб після того, як форум закінчиться, ці знання були просто поховані. Тому ми вирішили зібрати таку інформацію в одному місці і зробити гарний і зручний ресурс — онлайн-карту, до якої кожен може мати доступ», — розповіла MediaSapiens керівниця проєкту Media IQ, координатор форуму Алена Талалаева.

Вона додає, що навіть після заходу інформація про проєкти продовжує надходити. Надіслати дані про свій проєкт координаторам можна за посиланням.

Більше про виступи на форумі можна дізнатись у тексті «Медіаграмотність стала трендом: як її розвивають від Великої Британії до Казахстану».

Нагадаємо, раніше ми публікували основні тези з дискусії у Києві про інфомедійну грамотність. Детальніше читайте у тексті «”Чому саме так?” 5 тез про розвиток критичного мислення українців».

comments powered by Disqus