У конкурсі розслідувань «Української правди» та посольства США перемогли журналісти «1+1» і НТН

Михайло Ткач отримав нагороду за статтю «7 смертних гріхів владики Павла», Ігор Колтунов – за матеріал про корупцію на «Укрзалізниці». Головний приз - Apple iPad, а також навчальна подорож до США, яку журналісти зможуть здійснити уже наступного року для ознайомлення з американським досвідом роботи у журналістиці. 

Другу премію (винагорода - цифрова дзеркальна камера Canon 60D) взяли журналістка ТВі Наталя Седлецька за сюжет про афери в Міністерстві освіти і науки, та журналіст «Української правди» Сергій Щербина за матеріал про закордонні фірми родини президента Віктора Януковича.

Третє місце, а відтак і Apple iPad, вибороли журналістка 5 каналу Оксана Трокоз за сюжет про виборчі порушення на Житомирщині та журналістка українського «Форбс» Катерина Каплюк за матеріал про мисливські угіддя Віктора Януковича у Київській області.

Загалом на конкурс надійшло 62 роботи. У ньому могли взяти участь молоді журналісти віком від 18 до 25 років.

Роботи оцінювало жюрі, до складу якого увійшли  Олександр Ільченко, Іванна Коберник, Катерина Горчинська, Олекса Шалайський, Наталія Лигачова,  Сергій Лещенко, Мустафа Найем, Ірина Геращенко, Ольга Герасим’юк, Олександр Акименко, Денис Іванеску, Вікторія Сюмар, Олег Волошин.

comments powered by Disqus