Що питали українці у Google в 2012 році [дослідження]

У цьому році українців в Google найбільше цікавили знакові та резонансні події, серед яких Євро-2012, Євробачення, Олімпіада, вибори в Україні – однак найпопулярнішим запитом року все ж таки стали слова «дивитися фільми онлайн».

Серед подій користувачі Google активно шукали інформацію щодо Оксани Макар, вибухів у Дніпропетровську, «караванського стрілка» Ярослава Мазурка, а також смерті актора Богдана Ступки.

Популярними «пошуковими персоналіями» стали як вже знайомі імена (зокрема, Віталій Кличко, Вітні Х’юстон, Богдан Ступка), так і нові фігури – «Бурановские бабушки», Pussy Riot й найпопулярніша випускниця року Настя Фоменко.

«Пошуковим лідером» в категорії телевізійних шоу став другий сезон реаліті-шоу «Холостяк», серіалів – «Остров ненужных людей», мульфільмів – лідер прокатів «Мадагаскар-3».

Як і всім пошуковикам, користувачі часто задають Google питання. 2012 рік не став вийнятком: тут і вічні питання «чому я дура», «чому чоловіки зраджують», «як правильно цілуватися» та «що таке любов», і пошук значень слів «бро» та «імхо», і з’ясування «чому люки круглі» та «як дістати сусіда» і глобальне захоплення вампірами – «як стати вампіром».

Цікаво, що у поточному році українці стали більше цікавитися здоровим способом життя, запитуючи, як схуднути, качати прес і кинути палити.

Порівняти пошукові вподобання користувачів Google можна із оприлюдненим нещодавно аналогічним дослідженням від «Яндекс».

Нижче наводимо оприлюднений Google ТОП-запитів – запити подаються тією мовою, яка використовувалася під час пошуку:

comments powered by Disqus