Найпопулярнішим пошуковиком серед російських користувачів Google Chrome вперше став «Яндекс»

00:00,
6 Вересня 2012
1104

Найпопулярнішим пошуковиком серед російських користувачів Google Chrome вперше став «Яндекс»

00:00,
6 Вересня 2012
1104
Найпопулярнішим пошуковиком серед російських користувачів Google Chrome вперше став «Яндекс»
«Google потеснили в Chrome», – відзначила газета «Коммерсантъ».

«Яндекс» вперше випередив Google у рунеті за кількість пошукових запитів у власному браузері компанії Google – Google Chrome.

З січня по серпень частка «Яндекса» у Google Chrome зросла з 39,9% до 44,5%, у той час як частка Google впала з 46% до 43,2%.

Різниця мінімальна, проте у «Яндекс» її вважають локальною перемогою, відзначає «Коммерсантъ».

Газета зауважує, що у серпні 2011 року Google заборонив російським користувачам обирати пошуковик за замовчуванням, встановивши у якості останнього власний пошук.

У Google «Коммерсантъ» на це заявили: «можливість обирати пошуковик, який користувач хоче встановити за замовчуванням, завжди була і є зараз у налаштуваннях Google Chrome». 

«Коли йдеться про те, що неможливо одразу обрати пошуковик, мається на увазі спеціальні вікна, які з’являлися при інсталяції браузеру. Їх дійсно немає, і не лише для Росії, це загальна зміна інтерфейсу, проте вона жодним чином не впливає на можливість обирати пошукову систему», – зауважила представник Google Алла Забровська.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Google Chrome
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду