III Міжнародний фестиваль «Професія – журналіст» продемонстрував документальні фільми про журналістів у гарячих точках

00:00,
24 Жовтня 2011
1356

III Міжнародний фестиваль «Професія – журналіст» продемонстрував документальні фільми про журналістів у гарячих точках

00:00,
24 Жовтня 2011
1356
III Міжнародний фестиваль «Професія – журналіст» продемонстрував документальні фільми про журналістів у гарячих точках
З 17 по 22 жовтня в Москві у Центральному будинку журналіста пройшов III Міжнародний фестиваль «Професія – журналіст».

У програмі фестивалю було представлено конкурсні роботи, зокрема, на теми «Доля журналіста», «Журналісти у гарячих точках», «Фронтова журналістика», «Галерея пам’яті», «Сторінками історії журналістики», «Літопис сучасної журналістики».

Сюди увійшли художні фільми, а також серії репортажів з відомими журналістами Світланою Сорокіною та Леонідом Парфеновимдокументальні фільми, зокрема стрічка «Останнє відрядження», присвячена загиблим у Югославії російським журналістам Віктору Ногіну та Генадію Курінному.

Крім російських проектів, глядачі фестивалю побачили стрічку нідерландського режисера Еліни Фліпсе «Наша газета». «Еліна Фліпсе працювала у Росії, цікавилася російською культурою і у результаті виявилася просто зачарована нашим життям. Ця картина – про людину, яка називає себе сільським репортером. Йому надана повна свобода слова, він пише про ферму, про лікарку, яка на велосипеді у мороз їздить до своїх пацієнтів, про щоденне життя. І цей фільм розповідає про Росію, можливо, навіть більше, аніж журналістика», – говорить Вікторія Бєлопольська, куратор міжнародної програми фестивалю.

Відкриваючи фестиваль, голова Союзу журналістів Росії Всеволод Богданов підкреслив, що його завдання привернути увагу до проблем сучасної журналістики.

Один з членів жюрі, Олексій Симонов, зауважив, що кожен бачить мету фестивалю по-своєму: «Для когось це можливість продемонструвати та подивитися фільми, для когось – популяризувати журналістику. Для мене ж це можливість нагадати людству, що злочини проти журналістів відбуваються постійно однак за них ніхто не відповідає».

За матеріалами Радіо Свобода

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
In Focus
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду