Журналісти Tindle повернулись до роботи: страйк не дав результатів

00:00,
5 Травня 2011
1296

Журналісти Tindle повернулись до роботи: страйк не дав результатів

00:00,
5 Травня 2011
1296
Журналісти Tindle повернулись до роботи: страйк не дав результатів
Страйкарів скорочують, але вони планують далі боротись за право працювати якісно.

Ми, - а разом із нами, сподіваємось, і всі, хто вболіває за якість, умови та гідну оплату журналістської праці, - вболівали за дев’ятьох співробітників компанії North London and Herts Newspapers, які оголосили страйк 19 квітня. Нагадаємо, дев’ятеро осіб, що виробляють дев’ять гіперлокальних газет медіахолдингу Tindle, відмовились працювати в умовах, коли навантаження не дозволяє їм створювати якісний продукт.

 

Страйкарі, яких підтримала Національна спілка журналістів Великої Британії, пройшлися похоронною процесією вулицями Лондона, натякаючи на те, що за таких умов роботи незабаром уся британська журналістика накаже довго жити. Їхні вимоги були доволі скромними: найняти ще одного репортера на повний робочий день і гарантувати, що на місце кожного, хто піде з редакції, буде взята нова людина.

 

Власник корпорації, сер Рей Тіндл, не пішов назустріч журналістам: його позиція зводилась до того, що, позаяк гіперлокальні рекламно-інформаційні видання Північного Лондона збиткові, ні про яких нових співробітників на місце тих, кого скоротили, не йдеться, навпаки – плануються подальші скорочення. Під час страйку газети продовжували виходити.

 

Відстрайкувавши два тижні, троє репортерів, фотографи та редактори дев’яти газет повернулись до роботи, не добившись від роботодавця жодних поступок, повідомляє Journalism.co.uk. Tindle не заплатила їм зарплатню та святкову премію за цей період, а також офіційно повідомила про майбутнє скорочення. Дев’ятеро страйкарів наполягають на зустрічі з засновником, аби повторити йому свої вимоги особисто.

 

За словами лідера страйку Джонатана Ловетта, хоча страйкарям не вдалося досягти своєї мети, вони «відновили повагу до журналістів, тож це був особистий успіх – ми відстояли свою честь і гідність та поінформували суспільство про те, що відбувається». За його словами, журналісти були приємно вражені підтримкою, яку їм висловили колеги не лише з Британії, а навіть із таких далеких країн, як Сомалі або Іран. Тож, за словами Ловетта, журналісти газет Tindle не припинять боротьби за свої права, «бо йдеться вже про щось більше за наші проблеми».

 

«Медіаграмотність»  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду