Playboy викладе в інтернет свій повний 57-річний архів

00:00,
19 Травня 2011
1853

Playboy викладе в інтернет свій повний 57-річний архів

00:00,
19 Травня 2011
1853
Playboy викладе в інтернет свій повний 57-річний архів
Журнал сподівається залучити «стару нову» аудиторію, викликавши ностальгію в пенсіонерів-еротоманів.

Піонер еротичної преси, американський журнал Playboy зробив подарунок своїм найдавнішим фанатам, а також любителям історії журналістики в картинках. Як повідомляє Chicago Tribune, журнал запустив сервіс i.Playboy.com, який дозволяє своїм користувачам переглянути кожну сторінку кожного з 682 випусків журналу за 57 років його існування.

 

За цим кроком стоїть не лише прагнення залишити пам’ять про себе у віках, закарбовану на електронних скрижалях. За п’ять років наклад паперового Playboy знизився з 3,15 до 1,5 мільйона примірників. Тож журнал відчайдушно шукає нових способів реанімації своєї популярності. Одним із них, наприклад, були докладені до кожного примірника 3D-окуляри, що дозволяють роздивлятися тривимірні еротичні плакати. Апофеозом творчих пошуків стало винесення на обкладинку героїні мультсеріалу – дружини Гомера, Мардж Сімпсон.

 

Тепер журнал сподівається викликати у своїх колишніх читачів щось на кшталт ностальгії, адже півстоліття тому в ньому з’являлись не лише оголені моделі, але й знакові історичні постаті – Джон Леннон, Мартін Лютер Кінґ, Джиммі Картер та інші. Для «Плейбоя» дописували Джон Апдайк, Джек Керуак, Курт Воннеґут та інші видатні письменники. Колись журнал був славний своїми розлогими та відвертими інтерв’ю. Зануритись у ретро-«Плейбой» коштуватиме вісім доларів на місяць або шістдесят – на рік. Втім, експерти, з якими поспілкувалась Chicago Tribune, вважають, що ностальгія не врятує «Плейбой» - його формат безнадійно застарів.

 

До речі, якщо вас із якоїсь причини роздратувала ця новина, ми маємо для вас іншу. Комуністична партія Російської Федерації опублікувала оцифрований за допомогою американської компанії EAST View Information Services повний архів газети «Правда» - з 1912 по 2009 рік. Вартість проекту, - оцифровування, переведення в pdf та розпізнавання тексту, - комуністи оцінили у «багато десятків тисяч доларів». Значна частина коштів пішла на пошуки відсутніх у підшивках випусків газети.

 

Як і «Плейбой», «Правда» продається - науково-дослідницьким та освітнім організаціям, публічним бібліотекам, державним та комерційним організаціям. Вартість повного доступу до архіву газети становить близько трьох тисяч доларів

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду