ВКонтакте запустила сервіс видалення акаунтів, пожартувавши над проблемою приватності в інтернеті

00:00,
23 Серпня 2011
10047

ВКонтакте запустила сервіс видалення акаунтів, пожартувавши над проблемою приватності в інтернеті

00:00,
23 Серпня 2011
10047
ВКонтакте запустила сервіс видалення акаунтів, пожартувавши над проблемою приватності в інтернеті
У понеділок соціальна мережа ВКонтакте зробила можливим видалення акаунтуів користувачів, при цьому пожартувавши на проблемою приватності у інтернеті.  

Нова опція розміщена у налаштуваннях облікового запису, або можна скористуватися цим посиланням.

 

Після видалення акаунту, інші бачитимуть порожній профіль із зазначенням, що його видалив сам користувач.

 

Нагадаємо, зараз реєстрація у соціальній мережі проводиться із прив’язкою до номеру мобільного телефону, чи буде можливість відновити видалений профіль, поки що невідомо.

 

 

Раніше, для того, щоб видалити власний акаунт у ВКонтакте, користувачі повинні були написати листа до сапорт-сервісу, при чому відповіді можна було чекати достатньо довго. Крім того, часто було неможливо видалити зламані профілі, які використовувалися, наприклад, для розсилання спаму.

 

Не секрет, що за рахунок ускладнення процедури видалення акаунту, керівництво соціальних мереж має можливість підтримувати власну «сприятливу» статистику. Вочевидь, для проекту Павла Дурова настали приємні часи, коли його сервіс більше не потребує врахування «мертвих душ».

 

У ВКонтакте з гумором підійшли до видалення акаунтів – якщо користувач обирає серед причин «Мене непокоїть безпека моїх даних», «контакт» іронізує: «Таємна світова влада, ілюмінати та сіоністи полюють за моїми особистими даними. Я залягаю на дно». Ймовірно, це натяк на гучну заяву хакерської групи Anonymous, яка нещодавно оприлюднила власні амбітні плани «вбити фейсбук» – оскільки «все, що відбувається у фейсбук, залишається у фейсбук». Крім того, Anonymous звинуватила проект Марка Цукерберга у співробітництві із світовими владами та наданні інформації користувачів спецслужбам.

 

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду