Не зважаючи на hi-tech епоху, редактори британських газет як і раніше цінують традиційні журналістські методи і не вважають за потрібне зраджувати канонічним принципам журналістики.
Дослідження, проведене серед близько ста британських газет, виявило, що принципи класичної журналістики – вміння чітко структурувати інформацію, написати цікаву колонку, концептуальну статтю чи взяти хороше інтерв’ю – цінуються редакторами більше, аніж робота із інтернетом та соціальними медіа.
Крім того, редактори високо цінують аналітичні здібності журналістів, вміння пропонувати актуальні теми та працювати у такому жанрі як написання новин.
«Здатність визначити тему, взяти хороше інтерв’ю і зробити з нього юридично чистий, добре структурований текст залишається пріоритетом. Все інше, соціальні медіа і т.п.– це додаткове», – резюмував результати опитування один із редакторів.
Повні результати дослідження – journalism.co.uk
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена