«Бібліоміст» модернізує доступ до інформації в публічних бібліотеках

00:00,
18 Жовтня 2011
812

«Бібліоміст» модернізує доступ до інформації в публічних бібліотеках

00:00,
18 Жовтня 2011
812
«Бібліоміст» модернізує доступ до інформації в публічних бібліотеках
Висвітлюючи питання модернізації публічних бібліотек України, українські ЗМІ звертають увагу в першу чергу на кількісні показники – до таких висновків дійшли представники програми «Бібліоміст», узагальнивши динаміку результатів моніторингу висвітлення ЗМІ роботи бібліотек.

У своїх дослідженнях представники проекту «Бібліоміст» роблять акцент на моніторинговому  компоненті. Моніторинг охоплює ЗМІ усіх 25 областей України. Результати обробки бази даних надходять щотижня та щомісяця. Відстежуються національні та регіональні друковані, телевізійні та онлайн-ЗМІ (окрім блогосфери та соціальних мереж, над їх аналізом працюють окремі спеціалісти).

Представники програми зауважують, що спочатку серед ЗМІ спостерігалася тенденція до концентрації уваги на кількісних показниках: грантової допомоги від організації-донора,  кількості обладнаних бібліотек та наданих їм комп’ютерів і т.п.

У той же час, історії конкретних людей, чиї життя змінилися на краще завдяки іноваційним послугам бібліотек, висвітлювалися рідше. Однак останнім часом завдяки роботі програми «Бібліоміст» зі ЗМІ ця ситуація змінюється.

«Бібліоміст» програма модернізації українських бібліотек, втілена у життя за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), у рамках партнерства з Фундацією Білла та Мелінди Гейтс, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерством культури і туризму України. Програма співпрацює з центральними і місцевими органами влади та бібліотеками по всій території України.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду