Презентовано першу в Україні он-лайн гру з медіаосвіти «Медіазнайко»

Презентовано першу в Україні он-лайн гру з медіаосвіти «Медіазнайко»

00:00,
22 Травня 2014
9290

Презентовано першу в Україні он-лайн гру з медіаосвіти «Медіазнайко»

00:00,
22 Травня 2014
9290
Презентовано першу в Україні он-лайн гру з медіаосвіти «Медіазнайко»
Презентовано першу в Україні он-лайн гру з медіаосвіти «Медіазнайко»
Автори:
Академія української преси презентувала навчальну гру, що стане частиною шкільного  курсу з медіаграмотності.

Гру розробив Центр медіаініціатив у Вірменії в партнерстві з Інтерньюзом (США). Під час конференції «Практична медіаграмотність», що проходила у Києві минулого року, вірменські педагоги демонстрували цю гру, і вона зацікавила українських вчителів.

Підготовку української версії здійснила команда АУП завдяки підтримці програми «Бібліоміст».

Гру тільки запустили і поки що не всі розділи у ній працюють. «Ми будемо продовжувати вдосконалювати гру, - зазначив на презентації Валерій Іванов, президент АУП. -  Я вважаю, що у такому продукті  адаптація не може бути автоматичною, ми відразу домовились про це з вірменськими колегами. Оскільки у наших медіапросторах різні питання актуальні зараз. Будемо вдячні за поради чи зауваги щодо вдосконалення змісту чи формулювання питань».  

Гра створена для того, щоб  у цікавій і привабливій формі перевіряти знання учнів, пізніше вона буде імплементована у підручник. «Вчителі подаватимуть знання, а за допомогою гри перевірятимуть, наскільки вони засвоєні», - сказала Оксана Волошенюк, директор АУП.  «Медіазнайко» розрахована на дітей віком 15-17 років.  

У грі   9 тем: «Що таке інформація?», «Історія ЗМІ», «Аналізуємо ЗМІ»,  «Свобода слова та її обмеження», «Всередині ЗМІ», «Друковані ЗМІ», «Телебачення», «Радіо», «Інтернет» та  «Узагальнення». У ході завдань учням пропонують, наприклад, встановити різницю між інформацією, пропагандою та однобічною інформацією.

Також є можливість відчути себе автором медіаконтенту.

Сьогодні Академія української преси також презентувала підручник для вчителів «Медіаграмотність. Критичне мислення у мультимедійному світі» Сінді Шейбе і Фейз Рогоу.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду