Посібник з редагування Wikipedia тепер доступний в онлайн-форматі

00:00,
28 Травня 2012
1606

Посібник з редагування Wikipedia тепер доступний в онлайн-форматі

00:00,
28 Травня 2012
1606
Посібник з редагування Wikipedia тепер доступний в онлайн-форматі
Посібник «Як редагувати Вікіпедію: Довідник для новачків», допоможе дізнатися, яким чином працює енциклопедія та ознайомитися з принципами її редагування.

Посібник видано «Вікімедіа Україна» за вільною ліцензією Creative Commons. Це – друге видання фонду, першим був український переклад опери «Сокіл» Дмитра Бортнянського.

«Посібник став першим виданням в Україні, в якому йдеться про те, яким чином долучитися до спільної справи – редагування та наповнення Вікіпедії», – відзначає «Вікімедіа Україна».

Автором-упорядником довідника став Сергій Петров, загальну редакцію виконав Євген Букет. До створення довідника також долучилися Андрій Бондаренко, Ярослав Гнилишин, Юрій Пероганич та Олексій Скринченко. Презентація посібника відбулась під час Другої української вікіконференції у Харкові.

У виданні висвітлено принципи роботи Wikipedia, головні аспекти її інтерфейсу та функціональні можливості.

Зокрема, пояснюється, як зареєструватися у Wiki, написати першу статтю та зробити першу правку. Також описано вимоги до статей та зображень, принципи форматування тексту, категоризації статей, створення внутрішніх посилань, оформлення приміток та інші технічні можливості енциклопедії.

Ознайомитися з онлайн-версією довідника «Як редагувати Вікіпедію» можна тут.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду