25 червня – 1 серпня: Літня школа журналістики в редакції газети «День»

00:00,
15 Червня 2012
1474

25 червня – 1 серпня: Літня школа журналістики в редакції газети «День»

00:00,
15 Червня 2012
1474
25 червня – 1 серпня: Літня школа журналістики в редакції газети «День»
У рамках Х Літньої школи журналістики стажування триватиме 5 тижнів, участь у  ньому візьмуть 24 представники різних регіонів України, котрі пройшли попередній відбір.

Програма Літньої школи передбачає роботу у режимі щоденної газети та виконання редакційних завдань, майстер-класи журналістів та знакових фігур інформаційного простору, а також традиційний маршрут № 1 – екскурсійну подорож важливими з історичної точки зору місцями країни.

«Школа журналістики функціонує на двох стійких платформах – це газетна традиція і потреба в оновленні – ідентичність і модернізація», – відзначає головний редактор «Дня» Лариса Івшина.

З учасниками проекту спілкуватимуться дипломат, публіцист, епідеміолог Юрій Щербак, генерал армії України, прем’єр-міністр 1995-1996 років, секретар РНБО 1999-2003 років та міністр оборони 2003-2004 років Євген Марчук, економіст, громадський діяч та меценат Богдан Гаврилишин, дизайнер Павло Маков, шеф-редактор «Телекритики» Наталія Лигачова, а також письменник, публіцист, доктор філософських наук, проректор Острозької академії Петро Кралюк.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Cover Letters
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду