Кандидати в президенти США активно використовують соцмедіа у своїх кампаніях

00:00,
31 Серпня 2012
1188

Кандидати в президенти США активно використовують соцмедіа у своїх кампаніях

00:00,
31 Серпня 2012
1188
Кандидати в президенти США активно використовують соцмедіа у своїх кампаніях
Демократи та республіканці у рівній мірі зацікавлені в підвищенні лояльності інтернет-аудиторії напередодні виборів, проте по-різному досягають цієї мети,  йдеться у дослідженні Pew Research Center.

Передвиборчі штаби Барака Обами (Barack Obama) та Мітта Ромні (Mitt Romney) у якості каналів спілкування з виборцями активно використовують не лише традиційні ЗМІ, але й соціальні медіа – основними інструментами тут є Facebook і Twitter.

Якби у виборах був етап із визначення найактивнішого користувача новітніх технологій, ним би став Барак Обама, який вже розмістив у соцмедіа контенту більше, аніж його конкурент, особливо це стосується Twitter, відзначає Pew Research Center.

Обама також лідирує у аспекті реакції від користувачів соцмедіа – лайків у Facebook, ретвітів, переглядів та коментарів на YouTube.

Загалом, за даними дослідників, в рамках кампанії Обама опублікував у соцмедіа в чотири рази більше контенту, аніж Ромні, крім цього Обама був представлений на майже вдвічі більшій кількості соціальних платформ. Ромні, втім, докладав значних зусиль протягом всього літа для того, щоб компенсувати відставання в інтернеті.

Месседжі в інтернет кандидати надсилають також різні – Ромні, в основному, говорить про робочі місця, Обама представляє власні узагальнено-філософські думки щодо важливості середнього класу, бачення майбутнього, а також деякі економічні тези.

З минулих президентських виборів 2008 року у рамках розподілення уваги кампаній між ЗМІ відбулися істотні зміни, зауважує Pew Research Center: тоді увага приділялася традиційним мас-медіа, а сайт переможця Обами демонстрував, в основному, що пише про нього преса – зараз сайти кандидатів постачають інформацію про кандидатів самостійно, і значна увага приділяється роботі з інтернет-аудиторією.     

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
2nd Air
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду