Фонд The World Wide Web Foundation презентував Web Index – аналіз впливовості інтернету у країнах світу

00:00,
6 Вересня 2012
1261

Фонд The World Wide Web Foundation презентував Web Index – аналіз впливовості інтернету у країнах світу

00:00,
6 Вересня 2012
1261
Фонд The World Wide Web Foundation презентував Web Index – аналіз впливовості інтернету у країнах світу
Перше місце у індексі посіла Швеція, повідомляється на сайті The World Wide Web Foundation. Україну дослідники не аналізували.

Презентацію Web Index, яка відбулася у середу в Лондоні, провів засновник фонду The World Wide Web Foundation сер Тім Бернерс-Лі (Tim Berners-Lee).

До Бернса-Лі приєднався інтернет-активіст і голова маркетингового підрозділу Google у Північній Африці та на Близькому Сході Ваель Гонім (Wael Ghonim), відомий своїм сприянням єгипетській революції через соцмедіа, за що журнал TIME виділив йому перше місце у ТОП-100 людей 2011 року.

Компанію Гоніму та Бернсу-Лі також склала співзасновник кенійського сервісу Ushahidi (суахілі «свідок», або «свідчення») Джуліана Ротіч (Juliana Rotich). Команда Ushahidi створює карти, на які наносяться «кризові точки» – місця, де було зафіксовано акти насильства.

Модерував дискусію британський актор Стівен Фрай (Stephen Fry), також відомий як палкий захисник ідей про свободу думки в інтернеті.

До Web Index увійшла 61 країна, при чому враховувалися як розвинені країні, так і ті, що розвиваються. Місце країн у рейтингу залежало від декількох факторів, включно із впливом інтернету на суспільне, культурне, політичне життя та мірою розвинутості інтернет-інфраструктури у державі.

Також фонд The World Wide Web Foundation повідомив, що індекс впливовості інтернету на життя країн світу буде видаватися щороку.

Перше ж місце у Індексі-2012 посіла Швеція. США – на другому місці, на третьому – Великобританія. На останній позиції рейтингу – Йемен, якому передує Зімбабве.

Інтернет-сферу України розробники Web Index не аналізували.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Web Index
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду