Конкуренти атакують Apple у планшетному сегменті

00:00,
7 Листопада 2012
1318

Конкуренти атакують Apple у планшетному сегменті

00:00,
7 Листопада 2012
1318
Конкуренти атакують Apple у планшетному сегменті
В Україні мода на iPad залишається актуальною, проте світовий ринок почав ставитися до планшетів Apple спокійніше – часто надаючи перевагу менш іменитим, проте більш функціональнішим, або більш дешевим моделям.

Частка яблучної корпорації на ринку планшетів у жовтні зменшилася на 16% – з 66% до 50%, це засвідчують дані компанії IDS, пише «Коммерсантъ».

Падіння популярності планшетів Apple пояснюється стрімким зростанням зацікавленості у планшетах на базі Android, стверджує редактор рубрики «IT і Телеком» журналу «Експерт» Олександр Баулін.

«Частка пристроїв Apple буде зменшуватися за рахунок того, що у планшетів Android ширший спектр пропозицій, і за рахунок дешевих пропозицій зростає частка планшетів Android», – відзначає Баулін.

«Тім Кук говорив про те, що продажі iPad в останньому кварталі дещо впали саме через очікування користувачів, що буде якась нова модель. Оскільки ніхто ніколи не знає достеменно, якою саме ця модель буде, дійсно багато користувачів намагаються притримати своє рішення і дочекатися вже реальних уявленнь про продукт. В поточному кварталі, який у Apple завжди дуже масштабний, Apple, швидше за все, продасть дуже багато як iPhone так і iPad, але навряд чи компанія досягне тих високих показників, які у них були раніше», – вважає директор programm management компанії Parallels Алекс Пацай.

Друге місце на світовому планшетному ринку станом на жовтень посідає компанія Samsung. Планшетна лінійка Samsung включає у себе продукти Galaxy Tab з семидюймовими та десятидюймовими екранами. Останнім планшетом Samsung є Galaxy Note 10.1 з розширеними можливостями управління за допомогою стилусу.

Щодо США, то другим за популярністю планшетом після iPad є семидюймовий Kindle Fire компанії Amazon. Пристрій, зокрема, дозволяє користувачам купувати через інтернет-магазин Amazon книги та фільми.

Компанія Asus випускає популярну серію планшетів Transformer. Планшети Transformer на базі Android продаються у комплекті зі змінною клавіатурою, що дозволяє у випадку необхідності перетворити планшет на нетбук.

За перші вихідні продажів iPad mini та iPad четвертого покоління у США та низці інших країн Apple вдалося реалізувати більше 3 млн планшетів.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Amazon Kindle Fire / Tech
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду