У Німеччині відкрилася найбільша онлайн-бібліотека

00:00,
30 Листопада 2012
968

У Німеччині відкрилася найбільша онлайн-бібліотека

00:00,
30 Листопада 2012
968
У Німеччині відкрилася найбільша онлайн-бібліотека
Автори:
Німці оцифрували 5,6 млн мистецьких та історико-культурних об’єктів.

Deutsche Digitale Bibliothek (DDB) є найбільшим у країні зібранням книг, фільмів, репродукцій картин, фотографій пам’яток, архівних даних та інших культурних об’єктів, повідомляється у прес-релізі DDB.

На deutsche-digitale-bibliothek.de відвідувачі можуть знайти близько 5,6 млн мистецьких, культурних та освітніх об’єктів. Робота над проектом тривала з 2007 року, відзначає Deutsche Welle.

«Відбулася справжня демократизація мистецтва та культури», – заявив один із керівників проекту Deutsche Digitale Bibliothek Герман Парцингер (Hermann Parzinger).

Deutsche Digitale Bibliothek не ставить за мету досягнути максимальної кількості відвідувачів – акцент адміністрація проекту робить на якість та надійність, підкреслив Парцингер.

Бібліотека відкриє доступ до фондів 1,8 тис. культурних та наукових установ, у майбутньому планується, що Deutsche Digitale Bibliothek представлятиме матеріали 30 тис. науково-культурних організацій.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
DDB / MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду