МХТ ім. Чехова створить онлайн-бібліотеку своїх спектаклів та книг

00:00,
14 Грудня 2012
818

МХТ ім. Чехова створить онлайн-бібліотеку своїх спектаклів та книг

00:00,
14 Грудня 2012
818
МХТ ім. Чехова створить онлайн-бібліотеку своїх спектаклів та книг
Московські театрали прагнуть долучити до прекрасного якомога більшу аудиторію.

Московський художній театр (МХТ ім. Чехова) підготував масштабний проект «Наследие Художественного театра. Электронная библиотека» у рамках програми зі святкування 150-річного ювілею Станіславського, котре відбудеться у січні наступного року, повідомляє РІА «Новости» з посиланням на прес-службу театру.

Доступ до медіатеки, презентація якої відбудеться 18 грудня на прес-конференції у Школі-студії МХТ, можна буде отримати безкоштовно, розташовуватиметься медіатека безпосередньо на сайті театру.

У «Електронній бібліотеці» відвідувачі зможуть ознайомитися із книгами, надрукованими у видавництві театру, працями науково-дослідницького сектору Школи-студії, а також відеоархівом спектаклів МХТ ім. Чехова і програмами про театр та акторів.

Медіатека буде поповнюватися новими матеріалами, а вільний доступ до неї відкриють ближче до ювілейної дати Станіславського, 17 січня 2013 року. Спонсором створення медіатеки стала компанія JTI, яка підтримує театр з 2008 року.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Афиша
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду