Підготовано нову веб-сторінку Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною

00:00,
20 Грудня 2012
1335

Підготовано нову веб-сторінку Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною

00:00,
20 Грудня 2012
1335
Підготовано нову веб-сторінку Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною
Нова сторінка знаходиться за цією адресою.

Представництво ЄС в Україні підготувало нову веб-сторінку Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною. На сторінці можна знайти основні факти та інформацію щодо угоди. Як відзначає Представництво ЄС в Україні, сторінка буде постійно поповнюватися новою інформацією.

«Навіть попри те, що Угоду про асоціацію ще не підписано, ЄС має на меті провести низку інформаційних заходів для чіткого роз’яснення того, що містить ця угода. Це стане у нагоді під час будь-яких майбутніх дискусій і дебатів стосовно цього документа», – відзначає представництво.

Угода про асоціацію є новаторським документом і першою угодою, яка грунтується на політичній асоціації між ЄС та будь-якою з країн-учасниць Східного партнерства. Отже, угода є безпрецедентною, зауважує Представництво ЄС в Україні, з точки зору свого обсягу (низки сфер, які вона охоплює) і глибини (детальності зобов’язань і часових рамок їх виконання).

Основні частини угоди присвячені ключовим реформам, сферам енергетики, транспорту, охорони довкілля, соціального розвитку та рівності прав, а також захисту споживачів, правосуддю і питанням освіти та культури.

Особливу увагу угода приділяє демократичним принципам та цінностям, дотриманню прав людини, а також ринковій економіці та збалансованому розвитку.

Документ містить також положення про зону вільної торгівлі, взаємне відкриття ринків, стимуляцію конкурентоздатності та інші кроки, потрібні для досягнення відповідності стандартам Євросоюзу і торгівлі на ринках ЄС.

Наразі відносини між Євросоюзом та Україною грунтуються на Угоді про партнерство і співробітництво, яка набула чинності 1998 року. На Паризькому саміті у 2008 році лідери ЄС та України дійшли згоди, що саме Угода про асоціацію має стати тим документом, що замінить Угоду про партнерство і співробітництво.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
VidomostiUA
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду