В українській Wiki – більше 360 нових статей про Закарпаття

00:00,
26 Грудня 2012
984

В українській Wiki – більше 360 нових статей про Закарпаття

00:00,
26 Грудня 2012
984
В українській Wiki – більше 360 нових статей про Закарпаття
Енциклопедія підбиває підсумки конкурсу «Пишемо про Закарпаття разом».

В українській Wikipedia завершився конкурс «Пишемо про Закарпаття разом», який тривав з 23 листопада по 23 грудня. За даними «Вікімедіа Україна», у рамках конкурсу учасники опрацювали більше 360 статей та завантажили більше 500 тематичних фото.

Таким чином, зауважує «Вікімедіа Україна», результати «закарпатського» конкурсу стали кращими за результати змагань «Пишемо про благодійність», під час яких було опрацьовано близько 160 статей, хоча й не перевершили результатів «Французької осені» – під час «французького» конкурсу користувачі опрацювали більше 500 статей.

«Припускаємо, що кількість конкурсних статей залежить від того, наскільки широкою є запропонована тематика, і наскільки легко знайти інформацію з відповідної тематики в авторитетних джерелах», – відзначили у «Вікімедіа Україна».

Між тим українська Wiki отримала дві нові пропозиції щодо проведення конкурсів – другого конкурсу благодійної тематики та конкурсу на тему Миколаївської області. Новий конкурс, у рамках якого пропонуватиметься писати для енциклопедії статті про благодійність, розпочнеться вже після різдвяних свят.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Jabinesban
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду