Українська Wikipedia підписала договір про співпрацю з КПІ

00:00,
14 Січня 2013
1398

Українська Wikipedia підписала договір про співпрацю з КПІ

00:00,
14 Січня 2013
1398
Українська Wikipedia підписала договір про співпрацю з КПІ
Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» та громадська організація «Вікімедіа Україна»  підписали 11 січня договір про співробітництво, повідомляється у блозі «Вікімедіа Україна».

Метою договору є інтеграція сучасних інформаційних технологій у навчальний процес та розвиток студентами українського сегменту Wikipedіa.

Згідно з договором, КПІ забов’язується: сприяти поширенню такої форми самостійної роботи студентів як написання статей в українському сегменті Wikipedia, проводити тренінги щодо створення та редагування статей в енциклопедії, надавати інформаційну підтримку проектам «Вікімедіа Україна», повідомляючи про них на своєму сайті та організовувати спільні заходи.

«Вікімедіа Україна» зобов’язується: створити спеціальну сторінку у Wikipedia для взаємодії студентів та викладачів університету зі спільнотою дописувачів енциклопедії, консультувати студентів та викладачів щодо правил створення і редагування статей у енциклопедії в режимі листування та проводячи відповідні тренінги, надавати університету інформацію про свої проекти.

Раніше українська Wikipedia заключила партнерські договори з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним  університетом імені Григорія  Сковороди, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Харківським національним університетом імені Каразіна.

Першим навчальним закладом, який підписав з «Вікімедіа Україна» меморандум про співпрацю став Сумський державний університет.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Wikimedia
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду