Британці кидають курити завдяки додаткам для смартфонів

00:00,
27 Березня 2013
1166

Британці кидають курити завдяки додаткам для смартфонів

00:00,
27 Березня 2013
1166
Британці кидають курити завдяки додаткам для смартфонів
Одні з них показують, як курець виглядатиме через 10 чи 20 років куріння, інші – рахують, скільки можна зекономити, відмовившись від сигарет.

До Дня відмови від куріння, який у Великобританії щорічно відзначають у березні, додатки для смартфонів розробили Національна служба охорони здоров’я Великобританії (National Health Service, NHS) та Британська фундація серця (British Heart Foundation).

NHS презентувала додаток під назвою «Машина часу для курців». Він показує, як людина виглядатиме через 10 або 20 років – якщо куритиме і якщо від цієї звички відмовиться зараз. Аби отримати зображення, власнику смартфона достатньо сфотографувати себе і запустити програму.

«Ця кампанія орієнтована насамперед на молодь, адже дослідження показують, що 40%  постійних курців почали курити у віці до 16 років. Тож надзвичайно важливою для подолання тютюнової епідемії у майбутньому є протидія і попередження куріння серед молоді», – зазначила Мері Кідді (Mary Kiddy), керівник Служби охорони здоров’я дітей.

Фото, опрацьоване програмою «Машина часу для курців», справа - зовнішній вигляд курця з 20-річним стежем. 

А за допомогою додатку, створеного на замовлення Британської фундації серця, можна відсканувати пачку сигарет і дізнатися, скільки грошей вдасться зекономити за тиждень, п’ять, десять чи рік, якщо відмовитися від куріння.  Програма видає суму і зображення тих речей або послуг, які на ці гроші можна придбати.

«Програму розроблено на основі дослідження, проведеного нашою організацією. Воно показало, що зараз курців значно більше мотивує до відмови від куріння не попередження про шкоду для здоров’я, а про фінансові збитки, яких ця звичка завдає сімейному бюджету», – розповіла Маура Гіллеспі (Maura Gillespie), представник Британської фундації серця.

За її словами, додаток мав успіх серед інтернет-користувачів. У день відмови від куріння сайт фундації відвідало 12 тис. осіб. Це на 240% більше, ніж цього ж дня минулого року.

Джерело: thirdsector.co.uk, cumbriapartnership.nhs.uk

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
thirdsector.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду