Головним редактором сайту «РИА Новости» став екс-редактор kommersant.ru

00:00,
16 Квітня 2013
1466

Головним редактором сайту «РИА Новости» став екс-редактор kommersant.ru

00:00,
16 Квітня 2013
1466
Головним редактором сайту «РИА Новости» став екс-редактор kommersant.ru
Задача нового редактора Іллі Булавінова – вивести сайт агенства «РИА Новости» ria.ru на новий рівень.

«РИА Новости – не просто один зі стовпів новинного рунету, - цитує  Ілля Булавінова сайт агентства.  - Це такий в хорошому сенсі завод-гігант з виробництва мультимедійної продукції. Мені запропоновано вивести цей продукт на новий якісний рівень на майданчику сайту ria.ru Важко уявити собі більш важку задачу, але в той же час більш цікаву, масштабну та амбіційну».

Головний редактор агентства «РИА Новости» Світлана Міронюк зазначила, що зараз починається черговий етап розвитку як інформаційної служби РИА, так і всього холдингу.  Інформаційне агентство перезапустило сайт восени 2012 року.  

Ілля Булавінов почав професійну діяльність видавничому домі «Коммерсантъ» як кореспондент відділу політики, потім був керівником цього відділу,  заступником головного редактору газети  «Коммерсантъ», заступником шеф-редактора видавничого дому та головним редактором сайту kommersant.ru. Таким чином він 20 років пропрацював у цьому ЗМІ.   

Про своє рішення піти з «Коммерсанта» Ілля Булавінов написав у Facebook ще 19 березня. Зокрема, він написав таке: «Происходящие в последнее время в Ъ события убедили меня в том, что прорываться стало некуда. А держаться – не за что. Еще есть – за кого, но этих людей становится все меньше. И процесс, кажется, необратим. Мне не кажется, что люди уходят из Ъ только по политическим мотивам».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: kasparov.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду