У Москві пройде учнівська телеконференція «Культура світу в Інтернеті»

00:00,
20 Грудня 2010
1194

У Москві пройде учнівська телеконференція «Культура світу в Інтернеті»

00:00,
20 Грудня 2010
1194
У Москві пройде учнівська  телеконференція «Культура світу в Інтернеті»
На телеконференції, яка проходитиме з 10 січня 2010-го по 28 лютого 2011 року, учні представлять свої дослідницькі і творчі проекти. Крім того для них організуються майстер-класи, також школярі отримають додаткові консультації від ведучих майстер-класів.

 

Для того, щоб знайти свої орієнтири, щоб навчитися оцінювати, глибше розуміти інформацію, учням необхідно самим вчитися створювати медіатексти. Сучасні інтернет-технології дозволяють проводити спільні дослідження, організувати творчі проекти і з шкільної тематики, і за темами, що цікавлять школярів, використовуючи вікі-технології, можливості мультимедійних презентацій, відео.

 

Роботи можуть бути результатом досліджень проблем у межах шкільних предметів, роздумом на проблему, що цікавить дітей, у вигляді інтернет-проектів, в яких школярі можуть поділитися своєю думкою з приводу проведеної в школі дискусії, враженням від екскурсій, подорожей, театральних і концертних вистав.

 

Цього року учасники продовжать працювати з вікі-проектами, які можна розвивати своєю командою, запрошувати до участі учнів з інших шкіл, створюючи колективний гіпертекст. Для підготовки до участі у Восьмій телеконференції організовуються дистанційні майстер-класи, які проходять з 2 грудня 2010 року.

 

Одна з тем вікі-проекту учнівської телеконференції  – «Що дає нам цивілізація?» Для кожного з нас мобільні телефони, Інтернет, відеозв'язок, подорожі реальні та віртуальні, інші досягнення цивілізації стали буденними явищами. Ми користуємося технічними можливостями, інколи навіть часом не замислюючись, чи завжди досягнення цивілізації на користь людині? Проекти можуть бути представлені у різних тематичних напрямах, але обов'язково має бути чітко позначене проблемне поле – позитивне і негативне в явищах і процесах, які аргументи і факти можуть підтвердити заявлену в проекті позицію, ставлення учасника до досягнень цивілізації.

 

Розміщення матеріалів (тексту, зображень, посилань на відео і аудіофайли) за допомогою технологій вікі відкриває великі можливості створення колективного гіпертексту. Технології вікі дозволяють створювати внутрішні і зовнішні посилання на матеріали інших учасників, на інтернет-ресурси, брати активну участь в обговоренні, доповнювати і виражати різні точки зору.

 

3 березня 2011 року роботи учасників обговорюватимуться в голосовому чаті. Роботи оцінить експертна комісія, кращі з них будуть удостоєні нагороди.

 

Детальніша інформація  

 



Медіаграмотність за матеріалами  art.ioso.ru

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду