НЕК із питань захисту суспільної моралі випустила «Пам’ятку для батьків»

00:00,
7 Січня 2011
1454

НЕК із питань захисту суспільної моралі випустила «Пам’ятку для батьків»

00:00,
7 Січня 2011
1454
НЕК із питань захисту суспільної моралі випустила «Пам’ятку для батьків»
НЕК не збирається закриватись і вважає себе необхідною.

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі оприлюднила текст брошури «Пам’ятка для батьків», присвяченої захистові дітей від «жорстокості і агресії, расизму і антисемітизму, фобій, зневаги до старості й каліцтва, сексуальної розпусти» тощо. Збірка «розрахована на широке коло читачів і стане у пригоді усім, хто не байдужий до проблеми правильного виховання нових поколінь – морально та фізично здорових людей – заради перемоги добра і творення, гуманізму й людяності, заради нашого спільного світлого майбутнього». Текст брошури, укладеної фахівцями апарату комісії, опублікований на сайті НЕК.

 

«Відбувається жорсткий наступ на моральні чесноти й інтелект, розхитуються основи національної самоідентифікації та духовності. Це – прямий шлях до деградації суспільства, його виродження. Для того, щоб ця ситуація не стала незворотною, для того, щоб захистити і зберегти одвічні ціннісні орієнтири у нашому суспільстві, протистояти експансії зла в усіх його проявах і була створена Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі», - йдеться у зверненні голови НЕК Василя Костицького до читачів. Нагадаємо, 9 грудня президент України доручив Кабінетові Міністрів ліквідувати низку державних органів, серед яких і НЕК.

 

«”Пам’ятка для батьків” – актуальна і злободенна, прикладна інформація для батьків, вчителів, педагогів – усіх, хто бере участь у процесі освіти та виховання підростаючого покоління, - зазначено в анотації до видання. -   Науково-технічний прогрес стрімко набирає обертів. Він значно полегшує життя людини, але разом із тим створює серйозні проблеми, пов’язані, зокрема, з використанням підлітками комп’ютерів і мобільних телефонів. У найпершому задумі маючи певне, корисне, призначення, від початку з простими та обмеженими функціями ця техніка, розвиваючись, поступово набула нових можливостей. Доводиться констатувати, що нині вона вже перетворилася на потужну небезпечну зброю, яка, потрапляючи до недобрих рук, служить насильству, жорстокості та розпусті.  Фахівці Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі упродовж багатьох років вивчали цю проблему, безпосередньо, щодня зіштовхуючись у своїй роботі з жахливими наслідками підліткової технічної просунутості з одного боку та розмитістю, або майже повною відсутністю у багатьох з них морально-етичних цінностей – з іншого. Таке поєднання здатне зруйнувати (навіть фізично) як одне життя, так і життя значної кількості людей, котрі будь-якої миті можуть стати жертвами зла та всюдисущої електроніки.   Ця брошура детально розповість читачеві про технічні можливості мобільних телефонів та мобільного зв’язку в цілому, про широкий спектр не завжди добрих послуг, запропонованих споживачеві глобальною мережею Інтернет. Ви дізнаєтеся також про ризики безконтрольного звернення дітей до медійного простору, про те, як захистити їх від шкідливого впливу різного роду інформації та інше».

 

Автори брошури закликають читачів звертатись до НЕК, якщо їм відомі випадки порушення законодавства України у сфері захисту суспільної моралі.

 

Текст Пам’ятки для батьків

 

«Медіаграмотність»

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду