Скачування піратської музики у США скоротилося майже вдвічі

00:00,
25 Березня 2011
1328

Скачування піратської музики у США скоротилося майже вдвічі

00:00,
25 Березня 2011
1328
Скачування піратської музики у США скоротилося майже вдвічі
З 2007 року – на 44%. Одна з причин -  закриття популярного сервісу LimeWire, звідки скачували половину всього обсягу музичних файлів, та популярність iTunes.

 

Наприкінці 2007 року 16% населення Сполучених Штатів (28 мільйонів користувачів) скачували музику через P2P-сервіси. У четвертому кварталі 2010 їхня кількість скоротилася до 9% населення (16 мільйонів).  Скоротилася також кількість скачуваних треків – з 35 до 18 на користувача.  Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією NPDGroup, повідомляє Mashable.

 

У жовтні 2010 за вироком федерального суду був закритий найбільший музичний файлообмінник країни LimeWire – Асоціація рекордингової індустрії США подала позов до адміністрації, вимагаючи виплати 1 млрд доларів в якості відшкодування за порушення авторських прав. До закриття через LimeWireскачували більше половини всього нелегального музичного контенту.

 

Піратські сайти одною з головних причин збитків індустрії звукозапису – у період з 2004 до 2009 рік продажі музики на фізичних носіях впали на 30%. Сфера намагається використовувати новітні технології, щоб покрити втрати. Все більшої популярності набувають сайти з легальним музичним контентом, що живуть за рахунок реклами (Pandora, Spotify), передплатні сервіси (Rhapsody, MOG), онлайн-магазини на кшталт iTunes. Але прибутки від них ще недостатні, аби компенсувати втрати від скорочення попиту на диски.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду