Російська аудиторія починає більше довіряти інтернету і менше – телебаченню

00:00,
27 Березня 2013
1476

Російська аудиторія починає більше довіряти інтернету і менше – телебаченню

00:00,
27 Березня 2013
1476
Російська аудиторія починає більше довіряти інтернету і менше – телебаченню
Рівень довіри російської аудиторії до новинних онлайн-видань підвищується, у той же час спостерігається падіння рівня довіри до телебачення як до джерела інформації. Про це повідомляється у підготованій Центром досліджень РІА «Новости» доповіді.

У грудні 2012 році Центр досліджень РІА «Новости» вивчав тенденції розвитку новинної галузі у Росії. У дослідженні взяли участь керівники провідних російських ЗМІ і медіаексперти. Результати дослідження було представлено у вівторок, 26 березня. Із висновками дослідження, котрі стосуються інфографіки як інформаційного тренду, можна ознайомитися тут.

«Аналізуючи дані дослідницьких компаній, ми можемо констатувати продовження зростання зацікавленості користувачів в інтернеті – як у джерелі новинної інформації, при чому як у світі, так і серед російської інтернет-аудиторії», – зауважують автори дослідження.

У 2010 році, за даними фонду «Общественное мнение», лише 4% населення відзначали, що новинні сайти є джерелом інформації, якому вони довіряють найбільше – у 2012 році цей відсоток складав вже 11%, наголошується у дослідженні.

На фоні зростання довіри до інтернет-ЗМІ експерти Центру досліджень РІА «Новости» фіксують зменшення довіри до телебачення як до джерела інформації.

«У 2012 році, за даними фону «Общественное мнение», лише 57% респондентів назвали телебачення джерелом, якому вони довіряють найбільше, – зауважують експерти. – Для порівняння, у 2010 році частка таких респондентів складала 71%. Особливо помітні ці тенденції серед інтернет-користувачів».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Blogpost/junaidjee.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду