Кількість користувачів смартфонів в Україні збільшилася до 85% — дослідження
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Кількість користувачів смартфонів в Україні збільшилася до 85% — дослідження
Про це йдеться в дослідженні компанії GfK Ukraine. Для порівняння, в минулому році цей показник становив 82%. При цьому в середньому українці мають по 3-4 гаджета. Що стосується покупок, то інформацію про товари в 50% випадків люди шукали через смартфон, а 43% оформлювали покупку теж за допомогою мобільних гаджетів.
В одному з нещодавніх досліджень від Kantar.TNS йшлося про те, що українці в середньому встановлюють 40 додатків на смартфони. Згідно з ним, також зросла кількість гаджетів із великими екранами: 59% з них припадає на пристрої з екраном 5 та більше дюймів. 82% з них працюють під операційною системою Android. Також 39% українців користуються мобільними пристроями аби знайти інформацію про ті чи інші товари, ще 36% - дивляться з їх допомогою відео, а 25% роблять покупки онлайн.
Спільне дослідження агентства мобільного маркетингу LEAD9 та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) показало як українці користуються смартфонами та мобільними додатками. За їх даними, 85% українців у віці 18-30 років користуються смартфонами з сенсорними екранами. Порівнюючи з попередніми роками, частка проникнення смартфонів в Україні за останні два роки виросла на 26%. Активніше смартфони використовують жителі великих і середніх міст - 54-55%. В маленьких містах таких близько 43%, а в селах - 32%. При цьому 91% українських власників сенсорних смартфонів користується мобільними додатками. Такий же відсоток українців користується месенджерами. Найпопулярнішим додатком для обміну повідомленнями виявився Viber. На другому місці - Facebook та Skype на третьому.
Раніше MediaSapiens писав про дослідження експертки Оксфордського університету Емі Орбен (Amy Orben), яка вивчає вплив соцмереж на взаємини між людьми. На її думку, негативний вплив ґаджетів на життя молоді достеменно не доведений.
Згідно з проведеним опитуванням, підліткам, які мало користувалися пристроями та соцмережами, збільшення часу користування технологіями покращувало життя — можливо тому, що це допомагало підтримувати зв'язок з друзями. Натомість у підлітків, що раніше інтенсивно використовували соцмережі, погіршувалося життя, якщо вони проводили там ще більше часу.