Вчені визнали перегляд порнографії у віртуальній реальності зрадою

Вчені визнали перегляд порнографії у віртуальній реальності зрадою

17:04,
30 Травня 2017
7099

Вчені визнали перегляд порнографії у віртуальній реальності зрадою

17:04,
30 Травня 2017
7099
Вчені визнали перегляд порнографії у віртуальній реальності зрадою
Вчені визнали перегляд порнографії у віртуальній реальності зрадою
Автори:
Перегляд порно віртуальній реальності є зрадою своєму партнеру. Такі відео дають змогу глядачу відчути себе героєм історії замість обіймання позиції звичайного спостерігача. Окрім того, це може зробити екстремальні, принизливі та образливі картини більш реальними.

Про це зазначають у дослідженні експерти з британського Університету Ньюкасла, передає i100.com. 

Вони попереджають, що порно відео віртуальної реальності можуть збільшити ризик зростання сексизму та експлуатації жінок, а також підсилити одержимість тим, як повинне виглядати людське тіло. 

«Суспільство є відкритим до нового досвіду, проте порноіндустрія разом з цим може призвести до зростання сексизму та рівня жіночої експлуатації. Людство вже одержиме тим, як виглядає тіло. Цифрова індустрія  створює ідеальних віртуальних жінок, починаючи від Лари Крофт і завершуючи секс-роботами. Віртуальна порнографія може ще більше підсилити цю тенденцію», - зазначила співавтор дослідження Меделайн Балаем. 

Вона також додала, що віртуальне порно розмиває межі між реальністю та фантазією:

«Це піднімає питання того, що означає згоду у VR. Якщо користувач створив віртуальну версію своєї дівчини з реального життя, чи буде він робити з нею те, на що вона не погодилася б у реальності?» 

Учені також наголошують на тому, що віртуальна порнографія є близькою до зради. 

«Результати нашого дослідження свідчать про те, що перегляд віртуальної порнографії може бути чимось на кшталт зради свого партнера, адже вона надзвичайно реалістична», - повідомив керівник дослідження Метью Вуд. 

За його словами, для деяких людей віртуальне порно є спробою реалізувати свої мрії про «ідеальний» сексуальний досвід. Для інших же це можливість втілити фантазії більш жорсткого характеру. 

«Як відомо з попередніх досліджень в галузі порнографії, вплив такого контенту може викликати залежність. Людина починає дивитися усе брутальніші відео з часом», - зазначив Вуд.  

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про те, що у Facebook з’явився чат-бот від компанії Lovely, який дає парам поради того, як покращити їхнє сексуальне життя. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
i100
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду