Роль ЗМІ у налагодженні діалогу з Донбасом.  Фокус-групове дослідження

Роль ЗМІ у налагодженні діалогу з Донбасом. Фокус-групове дослідження

15:32,
23 Грудня 2015
4184

Роль ЗМІ у налагодженні діалогу з Донбасом. Фокус-групове дослідження

15:32,
23 Грудня 2015
4184
Роль ЗМІ у налагодженні діалогу з Донбасом.  Фокус-групове дослідження
Роль ЗМІ у налагодженні діалогу з Донбасом.  Фокус-групове дослідження
Результати фокус-групового дослідження, проведеного ГО «Детектор медіа» за результатами проекту «Донбас: Чесно».

В рамках проекту «Медіа Продакшн Центр», який ГО «Телекритика» реалізувала у 2015 році, було відзнято 8 випусків соціально-політичного ток-шоу «Донбас: чесно»  (відео усіх ефірів тут).  Головна мета ток-шоу - порушити в медійному просторі питання, які ігноруються національними медіа, в той час як вони є актуальними для мешканців прифронтових регіонів.

Також в рамках проекту були проведені моніторинги випусків новин центральних каналів на предмет виявлення ключових проблем Донбасу та сходу України, і здійснені відрядження груп журналістів на території Донбаського регіону. 

Для оцінки результативності проекту було проведено два соціологічних дослідження за методом фокус-групи: з регіональними журналістами та національними експертами. 

Мета фокус-групового дослідження: з’ясувати, як експерти, обізнані з проблемами ситуації на сході оцінюють висвітлення проблем Донбасу в українських ЗМІ.

MediaSapiens публікує звіт із результатами фокус-групового дослідження, у якому наведено:

  • Загальні враження експертів про висвітлення проблем Донбасу в українських ЗМІ
  • Причини незадовільного висвітлення проблем мешканців Донбасу та ситуації в регіоні
  • Інформаційні потреби мешканців регіону
  • Обізнаність про проект “Донбас: Чесно”
  • Рекомендації щодо проектів, які би сприяли адекватному висвітленню проблем мешканців Донбасу в ЗМІ та діалогу між сходом  й іншими регіонами.

Завантажити звіт можна тут. 

Проект здійснюється за фінансової підтримки польського фонду «Солідарність» у рамках Польсько-канадської програми підтримки демократії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду