«Плитковий» дизайн головної сторінки збільшує кількість переглядів сайту

«Плитковий» дизайн головної сторінки збільшує кількість переглядів сайту

17:00,
29 Липня 2015
3546

«Плитковий» дизайн головної сторінки збільшує кількість переглядів сайту

17:00,
29 Липня 2015
3546
«Плитковий» дизайн головної сторінки збільшує кількість переглядів сайту
«Плитковий» дизайн головної сторінки збільшує кількість переглядів сайту
Автори:
Результати нового дослідження від організації Engaging News Project показали, що користувачі надають перевагу плитковому, насиченому зображеннями дизайнові головних сторінок сайтів.

Про це пише NiemanLab.

Новинні сайти з «плитковим», насиченим зображеннями дизайном отримують більше переглядів та відзначаються більшою активністю користувачів, аніж статичний «газетний» дизайн, йдеться в дослідженні, опублікованому 28-го липня.

Дослідники доходять висновку, що сучасна «модульна» головна сторінка отримує на 90% більше переглядів, аніж традиційна. 

До того ж, користувачі, які проглядали «плиткову» сторінку, пригадували деталі статей щонайменше на 50% ефективніше, аніж ті, хто проглядав класичну. 

«Те, яким ви зробите дизайн головної сторінки, може мати великий вплив», - каже директор Engaging News Project та професор Техаського університету Таліа Страуд.

Вона та співавтори - Алекс Каррі, Аріель Кардонна та Синтія Пікок - створили два сайти новин, для яких відібрали двадцять справжніх новинних історій з розряду «вічнозелених».

Вони провели три різні дослідження, залучивши 2671 учасника, і в кожному випадку сайт із сучасним «плитковим» дизайном отримав значно більше переглядів. 

Реакція користувачів була подібною у групах людей одного віку, рівня освіти, політичної обізнаності та наявного знайомства з дизайнами сайтів. У двох із трьох досліджень користувачі виявили, що сайт із сучасним дизайном більш «приємний, інформативний, надійний, цікавий, зрозумілий». Також вони відзначили, що в ньому легко орієнтуватися та  він викликає довіру.

Також користувачам запропонували записати всі деталі, які вони могли згадати зі групи історій на кожній із головних сторінок ресурсів. У першому експерименті користувачі в середньому змогли пригадати 0,61 деталей інформації з сайту, що мав сучасний модульний дизайн, у той час як цей показник щодо ресурсу з традиційним «газетним» дизайном становив 0,37. У другому досліді ці показники складали 0,43 та 0,18 відповідно.

Нещодавно американський портал Mashable опублікував статтю журналіста Серджіо Ньювела для UX Magazine «Веб-дизайн мертвий». Як випливає із статті, веб-дизайн гине через непотрібність. Як окрема галузь він вичерпав усі свої можливості, до того ж сучасні поєднання технічних та культурних трендів вимагають більш широкого підходу. Нині інтернет-сторінки є лише центрами Досвіду користування (User Experience, UX), а отже дизайнери мають перейти до наступної сходинки: створювати актуальні продукти та екосистеми. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
netology.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду