63% американських користувачів розглядають Facebook та Twitter як джерело новин

63% американських користувачів розглядають Facebook та Twitter як джерело новин

17:08,
17 Липня 2015
4158

63% американських користувачів розглядають Facebook та Twitter як джерело новин

17:08,
17 Липня 2015
4158
63% американських користувачів розглядають Facebook та Twitter як джерело новин
63% американських користувачів розглядають Facebook та Twitter як джерело новин
Автори:
Про це свідчать результати дослідження Pew Research Center, яке демонструє, для яких інформаційних потреб аудиторія використовує Facebook та Twitter.

Матеріали доcлідження опубліковані на сайті Pew Research Center.

Автори констатують, що частина американців, які використовують Twitter та Facebook як новинний ресурс, продовжує збільшуватися. Це відбувається, в першу чергу, за рахунок постійних користувачів, які натрапляють на новини в соцмережі, а не через  долучення нових людей до порталів.

 У доповіді зазначається, що більшість зареєстрованих у Twitter (63%) та Facebook (63%) використовують ці платформи як джерело новин про події. Цей показник помітно зріс порівняно з 2013 роком, коли близько половини користувачів (52% у Twitter і 47% у Facebook) казали, що використовують соціальні платформи для отримання новин.

Facebook and Twitter News Use is on the Rise

«Хоча обидві соцмережі мають однаковий відсоток людей, які отримують новини з цих сайтів, є значна відмінність в потенціалі «новинної потужності» соцмереж», - йдеться на сайті. Наприклад, частка користувачів, які підписані на оновлення останніх новин у Twitter чи не вдвічі більша за тих, хто робить те саме у Facebook (59% проти 31%). Це підтверджує  версію, що Twitter має великий потенціал для висвітлення гарячих новин та подій у реальному часі.  

Збільшення частини користувачів, які отримують новини із соцмереж помітна чи не в кожній демографічній групі. Наприклад, використання Twitter як новинного порталу підвищилося як серед людей молодше 35 років (з 55 % до 67 %), так і тих, хто старше 35 (з 47 % до 59 %). А у Facebook показники підвищилися як серед чоловіків (з 44 % до 61 %), так і серед жінок (з 49 % до 65 %).

Дослідники пишуть про акценти на певному типу новин, що їх ставлять перед собою ці соціальні платформи.  Так, Twitter невдовзі планує запустити новинну розробку Project Lightning. Вона має дозволити усім, не залежно від того, чи зареєстровані вони у Twitter, переглядати стрічку твітів, зображень та відео про події  в реальному часі. Оновленнями буде займатися команда співробітників, що мають досвід у новинній журналістиці. А на початку 2015 Twitter придбав і запустив додаток  Periscope, що дає змогу транслювати відео в реальному часі.

Тим часом Facebook  у травні запустила Instant Articles — проект, що дозволяє медіакомпаніям публікувати історії безпосередньо у соцмережі замість того, щоб перенаправляти читачів на інші сайти. Наприкінці червня Facebook презентував панель Trending, за допомогою якої користувачі можуть фільтрувати повідомлення за темами і читати лише трендові новини про політику, науку і технології, спорт чи розваги.

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: gravity4.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду