Дослідження: Інтернет-користувачі соціально активніші в реалі

00:00,
20 Січня 2011
1635

Дослідження: Інтернет-користувачі соціально активніші в реалі

00:00,
20 Січня 2011
1635
Дослідження: Інтернет-користувачі соціально активніші в реалі
Американські соціологи дослідили активність «онлайнових» і «офлайнових» учасників різних соціальних груп.

Користувачі інтернету  є соціально активнішими за людей, не залучених до Мережі. Про це свідчить дослідження Internet & American Life Project, проведене американською соціологічною компанією Pew Research Center.

 

Соціологи опитали учасників 27 різних типів груп і виявили істотні розбіжності в соціальній поведінці людей, які використовують традиційні та нові технології. Загалом 75% дорослих мешканців Сполучених Штатів входять до певних добровільних груп та організацій. Для користувачів інтернету цей відсоток становить 80%, для тих, хто не користується мережею – 56%. Серед користувачів соціальних медіа показник ще вищий: 82% для тих, хто користується соціальними мережами, і 85% - для твіттерян.

 

Докладні результати дослідження (англійською мовою).

 

Користувачі інтернету активніше, ніж не залучені до мережі люди, діють у складі своїх груп, і значно частіше (62% проти 47%) пишаються своїми досягненнями в цій діяльності.

 

Згідно з результатами дослідження, користувачі соціальних мереж та мікроблогів активніше за інших залучають до груп нових людей і так само частіше отримують запрошення. Вони частіше шукають нові для себе групи в інтернеті, і стверджують, що інтернет допомагає їм розширити їхню соціальну активність або є головним чинником, який її уможливлює.

 

Члени груп часто використовують соціальні медіа для зв’язку з іншими членами. 65% учасників соціальних мереж повідомили, що читають новини та повідомлення про групи, в яких вони беруть участь, 30% - що пишуть самі. Для користувачів Twitter ці показники становлять 63% і 21%. 45% учасників груп обмінюються смс на тему діяльності своєї групи. А ось кількість розчарованих своєю участю в певній групі через неспроможність досягти поставлених цілей приблизно однакова і серед «онлайнових», і серед «офлайнових» учасників. І, схоже, «онлайнові» дещо легше за «офлайнових» розлучаються із групами, які не виправдали їхніх сподівань.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду