1000000 фоловерів за 2 дні – Чарлі Шин встановив рекорд твітера. У чому секрет?
1000000 фоловерів за 2 дні – Чарлі Шин встановив рекорд твітера. У чому секрет?
Першого березня Шин, відзначає Guardian, ще був цнотливим у плані соціальних мереж, а вже за два дні його твітер-акаунт мав понад мільйон фоловерів (на момент написання цієї замітки – 1 мільйон 230 тисяч). Це круто навіть за мірками знаменитостей: у Леді Гаги наразі 8,5 мільйонів фоловерів, але її твітеру не один місяць. Том Уейтс має лише 70 тисяч, Джаред Лето – 412 тисяч, а піонер серед зірок у твітері Стівен Фрай набирав свої 2,3 мільйони більше двох років (у 2009 він був третім за популярністю на найвідомішому в світі сервісі мікроблогів).
До успіху Чарлі привели кілька факторів:
1. Він завів акаунт на сплеску згадуваності свого імені у ЗМІ. Напередодні актора, який, за влучним висловом преси, «після кар’єрного злету останні 20 років перебуває між психлікарнею та пеклом», звільнили з успішного ситкому «Два з половиною чоловіки», де він виконував головну роль і отримував півтора мільйони доларів за серію. Звільнення відбулося після інтерв’ю, в якому актор звинуватив у непрофесійності продюсера серіалу Чака Лорре (також продюсер «Теорії великого вибуху»).
2. У твітері Шин не пише про офіційні речі, які можна дізнатися в його прес-секретаря, його твіти – про особисті речі, настрій – емоційний «литдибр».
3. Актор читає, що йому пишуть, відповідає та ретвітить те, що йому сподобалося, використовуючи мікроблог не як трансляцію свого зіркового его, а як платформу для спілкування однієї людини з іншими зацікавленими у цьому людьми по всьому світі.
4. Чарлі використовує власні хештеги: #tigerblood – про те, що в його жилах тече кров тигра, і #WINNING – своє життєве кредо. Хеш-теги - притаманний твітеру інструмент спрямування потоку інформації в один канал, що оновлюється у реал-таймі, ті, хто його використовують, «перебувають на одній хвилі». Мікроблоги люблять вигадувати хештеги і користуватися ними. Імовірно, Шина хтось навчив азам місцевої філософії, або він вже мав «тестовий» твітер.
5. Він постить смішні неформальні фото себе та оточення, зроблені телефоном, а це також люблять всі. Ось:
6. Він виявляє почуття гумору і ставиться з іронією перш за все до себе – безпрограшний варіант. З бундючних знаменитостей, на кшталт Володимира Соловйова, у соціальних медіа кепкують.
«Медіаграмотність»