SMS допомагають кинути курити

00:00,
10 Березня 2011
1439

SMS допомагають кинути курити

00:00,
10 Березня 2011
1439
SMS допомагають кинути курити
Займайте свої пальці написанням текстових повідомлень, і вони не тягнутимуться до сигарет.

Що частіше курець пише sms-повідомлення, то більше в нього шансів позбутись небезпечної для здоров’я звички. Про це свідчать результати дослідження науковців Орегонського університету. Як повідомляє сайт Digital Trends, учені виявили: саме написання sms впливає на відповідні зони мозку, зменшуючи бажання вдихати тютюновий дим.

 

Дослідники створили мапу мозку людини, яка дуже багато курить, і вивчили активність певних зон, приділяючи особливу увагу моментам, коли людина намагається чинити опір бажанню закурити. Піддослідні вісім разів на день протягом трьох тижнів надсилали текстові повідомлення, відповідаючи на запитання лікарів і повідомляючи про свої відчуття та настрій, а також звітуючи про кількість викурених сигарет і про те, як сильно їм хотілось курити.

 

Аналіз результатів та повторі експерименти допомогли виявити зони у мозку, активізація яких допомагає людині відмовитися від куріння. Саме під час написання sms ці зони активізуються, а власноручна sms-хроніка процесу відмови від куріння додає стійкості курцеві, що став на праведний шлях. Регулярні повідомлення про свій прогрес мобілізують людину і додатково стимулюють утримання. Активний обмін текстовими повідомленнями з лікарем або кимось, чия думка для людини важлива, є недорогим, але перспективним способом позбутись поганої звички. «Медіаграмотність» не проводила експериментів, але припускає, що звіти в фейсбуку, твітері або інших соціальних медіа також повинні діяти.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
knigge.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду