У Пакистані відпустили журналістку, яку спершу викрали

Flickr/University of Lahore
Про це повідомляє Reuters.
 
Пакистансько-британська журналістка та правозахисниця відкрито критикувала армію й звинувачувала військових у втручанні в політику. Вона робила це як в своїх статтях, так і в медіа та соціальних мережах із наближенням виборів 25 липня. Крім того, Гуль Букарі виступала на захист колишнього прем'єр-міністра країни Наваза Шарифа (Muhammad Nawaz Sharif), якого торік усунули від влади.

Після звільнення журналістка повідомла в Twitter, що вона побувається добре, подякувала всім, хто за неї хвилювався й попросила поважати її право на приватність.

Як повідомили чоловік пані Букарі та її колеги, журналістка їхала на зйомку програми на телебаченні в м.Лахорі, коли її машину заблокували, а саму журналістку схопили й відвезли у невідомому напрямку.

Правозахисники засудили викрадення Гуль Букарі, назвавши його та інші подібні випадки спробами залякати й заглушити критиків пакистанського військового керівництва.

Торік п'ять блогерів зникли на декілька тижні, перш ніж чотирьох з них звільнили. Всі четверо виїхали за кордон, а двоє після цього повідомили ЗМІ, що під час їхнього утривання їх катували представники державної спецслужби. Органи влади Пакистану категорично заперечували причетність до зникнень.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Пакистану Наваз Шариф постав перед Верховним судом Пакистану через викриття прихованих статків його сім’ї в розслідуванні Panama Papers. Довести його вину вдалося завдяки шрифту Calibri.

comments powered by Disqus