США легалізують використання безпілотників журналістами через 60 днів

newsroom.carleton.ca

Як повідомляє NiemanLab, Федеральне авіаційне управління США прийняло доповнення до правил, які регулюють  використання безпілотних авіаційних систем, простіше - дронів. Згідно з правилами, керувати дроном зможуть особи старше 16 років, які володіють англійською мовою та мають відповідний сертифікат FAA на управління пристроєм.

Серед обмежень: заборонено піднімати апарат вище 400 футів (0,12 км), використовувати його вночі, виконувати ризиковані або небезпечні маневри, використання дронів у зонах із обмеженим повітряним простором вимагатиме спеціального дозволу, безпілотник має завжди залишатися в полі зору особи, яка ним керує.

«Це досить хороші новини», - пише Метт Уейт,  засновник Drone Journalism Lab в Університеті штату Небраска. «Є ще не вирішені питання, і ми навіть не торкнулися узгодження державних та місцевих законів. Але майбутнє безпілотних літальних апаратів в журналістиці тепер виглядає набагато яскравішим, ніж будь-коли», - вважає Уейт. 

Як раніше повідомляв MediaSapiens, інтернет-магазин Amazon представив безпілотник, за допомогою якого планується здійснювати доставку товарів покупцям. А компанія Facebook закінчила роботу над першим дроном для роздачі інтернету у важкодоступних районах в рамках ініціативи Internet.org.

comments powered by Disqus