Нацрада відклала початок громадського обговорення проекту регуляторного акту щодо прозорості медіавласності

12 листопада Нацрада планувала винести на громадське обговорення проект Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та затвердження відповідних форм документів.

Заступник голови Нацради Уляна Фещук запропонувала перенести розгляд питання, оскільки 16 листопада в Києві відбудеться міжнародна конференція «Впровадження ефективного механізму для прозорості медіа власності в Україні» і Нацрада хоче врахувати висловлені під час конференції пропозиції в проекті свого регуляторного акту до його офіційного оприлюднення.

Як відомо, процедура ухвалення регуляторного акту передбачає винесення його проекту на громадське обговорення, яке триває місяць, після чого затвердження документу та його реєстрація в Міністерстві юстиції України.

Нагадаємо, 8 жовтня Нацрада затвердила склад робочої групи з питань прозорості власності засобів масової інформації, яка протягом місяця мала розробити порядок подання телерадіоорганізаціями і провайдерами програмної послуги інформації про їхню структуру власності. Цього вимагає ухвалений 3 вересня закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення», який набув чинності 1 жовтня.

comments powered by Disqus